DIETA,dzień 8

zestaw warzyw large_Drinki_33_57638

Na dzień dobry wypijamy szklankę wody z łyżeczką miodu przygotowaną poprzedniego wieczoru,do której dodajemy rano sok z 1/2 cytryny i przygotowujemy codzienną porcję PASTY (przepis patrz DZIEŃ1)

Śniadanie:

100g Jajka kurze

50g Chleb orkiszowy

PASTA

Jajka smażymy na patelni teflonowej bez tłuszczu                           🙂

jajka

II Śniadanie:

60g Chleb mieszany pszenno-żytni

30g Ser żółty

100g Pomidor,oparzony i obrany ze skórki

PASTA

150g Pomarańcza

Chleb smarujemy PASTA,obkładamy serem i pomidorem

POMIDOR

Obiad: 

Zupa Minestrone:

250g Włoszczyzna krojona w paski

70g Pomidory

50g Kapusta biała

60g Mięso z piersi kurczaka bez skórki

70g Ziemniaki

60g Fasolka czerwona

20g Żółty ser

Włoszczyznę,pokrojoną kapustę i mięso  gotować aż powstanie aromatyczny bulion.Następnie dodać pokrojone w kostkę ziemniaki i pomidory,oraz odsaczona fasolkę z puszki.Gotować jeszcze 15 minut,doprawić.Przed podaniem posypac startym serem i zieleniną.

zupa

Podwieczorek:

150g Jogurt 2% tłuszczu

20g Daktyle suszone

15g Orzechy włoskie

Kolacja:

Koktail:3 łyżki siemienia lnianego zmielić,dodać 200g maślanki
100g kiwi (lub innych owoców np jagód,malin,miękkiej gruszki itp),2 łyżki oleju lnianego-zmiksować.(Taki napój należy wypić do 15 minut od przygotowania gdyż po tym czasie mielone siemie traci właściwości lecznicze)

large_Jedzenie_7_43064

Glukoza JEDYNYM paliwem dla nowotworów złośliwych
Naukowcy z R-Biopharm AG z Niemiec pod wodzą 42-letniego dr. Johannesa Coy’a odkryli niedawno, że nowotwory złośliwe, dające przerzuty, nie pozyskują energii z reakcji spalania, tak jak zdrowe komórki (które spalają weglowodany do dwutlenku węgla i wody) ale z FERMENTACJI!

Otóż komórki złośliwych nowowtorów fermentują glukozę, z której w wyniku fermentacji powstaje kwas mlekowy. Sam fakt fermentacji glukozy jest znany już medycynie, ponieważ w przypadku niedoboru tlenu, komórki mają możliwość włączenia “trybu awaryjnego” czyli rozpoczęcia fermentacji alkoholowej w celu pozyskania energii. Tak dzieje się często np. w czasie intensywnych treningów.

Odkryciem naukowców z Darmstadt jest wskazanie, iż w przypadku złośliwych nowotworów, fermentacja nie jest “trybem awaryjnym” ze względu na niedobór tlenu. Okazuje się bowiem, że nawet w obecności tlenu komórki złośliwych nowotworów fermentują, a nie spalają glukozę!

Dla osób interesujących się medycyną naturalną odkrycie naukowców z R-Biopharm AG nie jest rewolucyjne, bowiem wiedzą one już od dawna, że glukoza to paliwo dla raka. Takie zdanie mieli przecież wcześniej wybitni inni naukowcy: dr Johanna Budwig , Otto Warburg (Noblista)… Teraz jednak naukowcy z Darmstadt wykazali, że glukoza to JEDYNE paliwo, na jakim komórki zośliwego nowotwora mogą się rozwijać.

Niewątpliwie dla akademickiej medycyny to odkrycie rewolucyjne. Naukowcy opisali mechanizm, z którego wynika, że z chwilą odcięcia dostaw glukozy do złośliwego nowotwora, nowotwór ginie!

Autorzy informacji prasowej R-Biopharm AG konkludują swoje przypuszczenia odnośnie znaczenia tego odkrycia:
“(…) Ale i pacjenci z nowotworami, które fermentują glukozę mogą odegrać aktywną rolę w chronieniu się przed tymi agresywnymi guzami. Na przebieg choroby oraz jakosć życia chorego może wpłynąć zmiana diety. Ponieważ nowotwory te są nie tylko zależne od dostaw glukozy ale do tego nie są w stanie wykorzystać tłuszczów jako źródła energii, stąd niskoglukozowa i niskowęglowodanowa dieta bogata w oleje i proteiny może uczynić życie nowotworowi znacznie trudniejszym. ”

Przypomnę, że dieta dr Budwig to dieta, która spełnia powyższe warunki!

W/w treści mają charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym razie nie mogą być traktowane jako forma konsultacji lekarskiej.
Zamieszczenie powyższych informacji ma na celu możliwie jak najpełniejsze wykorzystanie tego wyjątkowego produktu, jakim jest olej lniany.
Ani osoba publikująca niniejsze treści, ani jej autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za ewentualne błędy oraz jakiekolwiek skutki wykorzystania tychże informacji.

2 myśli nt. „DIETA,dzień 8

  1. OCZYWIŚCIE! naprawdę warto od takiego”drinka” rozpocząć dzień 🙂
    pozdrawiam cieplutko…..
    bogumiła

Możliwość komentowania jest wyłączona.