Marzec, kwiecień – intencje/Pogotowie Modlitewne św. Charbela

1

Zapraszam do do naszej wspólnej modlitwy w miesiącach marcu i kwietniu za orędownictwem Świętego Charbela  w ramach prowadzonego przeze mnie (pod opieką ks. Jarosława Cieleckiego http://padrejarek.pl/ks-cielecki/ ) Domu Modlitwy Św.Charbela (DM59) Modlimy się w otrzymanych intencjach w każdy czwartek o godzinie 20.00 W okresie Wielkiego Postu serdecznie zapraszam do rozważania Drogi krzyżowej. Swoje intencje na ten miesiąc proszę wpisywać pod tym wpisem.

Dziękuję serdecznie wszystkim tym, którzy modlą się o mój powrót do zdrowia,  przesyłają finansowe dary serca poprzez Fundację Avalon                    https://www.beme.com.pl/czy-mozesz-mi-pomoc-konta-do1-podatku-darowizny/                lub w jakikolwiek inny sposób wspierają mnie w rehabilitacji i trudach codzienności.       Lista Darczyńców:   https://www.beme.com.pl/dziekuje/                                                Lista SMS 5zł POMOCY   https://www.beme.com.pl/sms-5zl-pomocy/                               Niech Wam dobry Bóg błogosławi, a Święty Charbel uprasza potrzebne łaski.     Pamiętam o Was w swojej modlitwie i mówię z serca płynące : Bóg zapłać!

July 26, 2013MiamiJONATHAN MARTINEZ | FCLourece Gahnoum prays before an image of St. Charbel after being anointed with holy oils bought from the hermit's tomb in Lebanon.

Kochani, przypominam, że możecie przekazać mi swój 1% podatku na moją walkę z chorobą nowotworową i rehabilitację!
KRS: 0000270809 z dopiskiem(cel szczegółowy): Dmochowska3368
Proszę, pamiętajcie o mnie! Proszę o udostępnianie. Z serca DZIĘKUJĘ!

8 myśli nt. „Marzec, kwiecień – intencje/Pogotowie Modlitewne św. Charbela

  1. Święty Charbelu proszę całym sercem o nawrócenie dla męża i dzieci,łaskę stałej dobrej pracy dla mnie i szczęśliwie zdany egzamin na prawo jazdy.
    O uwolnienie Dawida z wszelkich uzależnień.

  2. Bardzo proszę o modlitwę za wstawiennictwem Św. Charbela, aby nasze poczęte dzieciątko było zdrowe i prawidłowo się rozwijało pod moim sercem, o szczęśliwy poród, a także o łaski i siły dla mojego męża.

  3. proszę o modlitwę do św. Charbela o uzdrowienie z depresji i wygładzenie blizn na mojej twarzy

  4. Proszę o modlitwę. Mam tyle problemów – o lepszą umowę w mojej pracy ( mam bez jakiejkolwiek podstawy, tylko wyniki), o wzrost finansów, o dobre relacje z szefem aby był bardziej ludzki, o Boże Błogosławieństwo w mojej pracy…i żeby udało mi się rozwinąć dodatkową działalność o co bezskutecznie od kilku lat się staram. Bóg zapłać za modlitwę !

  5. Święty Charbelu, weż pod swoją opiekę Daniela. Chroń go przed nieprzyjaciółmi widzialnymi i niewidzialnymi. Ucz go miłości do Jezusa i Maryi.

  6. Święty Charbelu za Twoim wstawiennictwem proszę o łaskę jak najlepszej posługi w małżeństwie, silnej więzi pomiędzy nami, żebyśmy wspolnie z mężem wykorzystali ten sakrament do wspólnego uświęcenia i zbawienia.

  7. Święty Charbelu proszę Cię wyjednaj łaskę nawrócenia dla mojego brata Emila, przemianę serca i życia. Ratuj go Święty Charbelu poprzez Twoje wstawiennictwo i modlitwę do naszego Pana Jezusa Chrystusa.

  8. Proszę o modlitwę w intencji ciężko chorej osoby o uzdrowienie oraz o uzdrowienie dla naszego związku i zawarcie sakramentalnego związku małżeńskiego i łaskę rodzicielstwa. O Bożą opiekę w chorobie również dla mamy ukochanego. O zdrowie dla mnie i całej rodziny. Bóg zapłać.

Możliwość komentowania jest wyłączona.