Coczwartkowe Pogotowie Modlitewne Świętego Charbela – intencje na LISTOPAD

8

Ponownie zapraszam do do naszej wspólnej modlitwy za orędownictwem Świętego Charbela  w ramach prowadzonego przeze mnie (pod opieką ks. Jarosława Cieleckiego  http://padrejarek.pl/ks-cielecki/ ) Domu Modlitwy Św.Charbela (DM59)                                Modlimy się w otrzymanych intencjach w każdy czwartek o godzinie 20.00

Swoje intencje na ten miesiąc proszę wpisywać pod tym wpisem.

Dziękuję serdecznie wszystkim tym, którzy modlą się o mój powrót do zdrowia,  przesyłają finansowe dary serca poprzez Fundację Avalon                     https://www.beme.com.pl/czy-mozesz-mi-pomoc-konta-do1-podatku-darowizny/                 lub w jakikolwiek inny sposób wspierają mnie w rehabilitacji i trudach codzienności.           Niech Wam dobry Bóg błogosławi, a Święty Charbel uprasza potrzebne łaski.     Pamiętam o Was w swojej modlitwie i mówię z serca płynące : Bóg zapłać!

 

4 

 List od Mariusza:

“Szczęść Boże! Witam wszystkich!
Jeżeli taka będzie wola Pana Boga to odwiedzę jako pielgrzym w listopadzie Liban. Zawiozę chętnie wasze wszystkie intencje, prośby, podziękowania. W celu odciążenia prowadzących stronę, proponuję składać intencje tylko na maile wymienione niżej:
ojciec.pio.2013@gmail.com
ojciec.pio.2014@gmail.com
Intencje przesyłajcie do 15 listopada.
Wzorem lat ubiegłych wszystkie intencje zbiorę w plik, wydrukuję i złożę kopie we wszystkich odwiedzanych miejscach u Św. Charbela, Św. Rafki, Św. Hardiniego Żadnych kosztów dostarczenia intencji oczywiście nie ma. Z Bożą pomocą zawiozę je do Świętych z Libanu. Pielgrzymka do Ziemi Świętej przesunięta na przyszły rok!
Pozdrawiam Wszystkich; Jezus jest Panem!   Mariusz “

9

                                           WAŻNA INFORMACJA:

W ostatnich dniach maja 2014 otrzymaliśmy list z Sanktuarium Świętego Charbela dotyczący relikwii Świętego:

Szczęść Boże!

Jestem Przedstawicielem Sanktuarium Sw Charbela z Annaya na Polskę.
Co miesiąc dociera do Libanu ponad 200 listów z prośbą o wysłanie relikwii św. Charbela do Polski.

Ze względu na brak możliwości obsłużenie wysyłek przez Ojców Maronitów z Libanu, przekazali oni pewną ilość reliktów św. Charbela do Polski. Mogą one być wysłane każdemu kto na adres:
Rzymskokatolicka parafia pw. św. Jadwigi
Wrocław-Kozanów
ul. Pilczycka 25
54-150 Wrocław
wyśle prośbę wraz z zaadresowaną na siebie kopertą zwrotną z naklejonym znaczkiem pocztowym.

Zaadresowana koperta ze znaczkiem powinna być dołączona do listu kierowanego pod wyżej podany adres.
Ze względów organizacyjnych obecnie jest to jedyna droga otrzymania reliktów Świętego Charbela.

W innych sprawach można się kontaktować z nami również drogą mailową:
stcharbelpoland@gmail.com lub info@saintcharbel.com

W związku z dużą ilością próśb, prosimy o cierpliwość. Na pewno wyślemy do Państwa tę cenną relikwię.

7

 

54 myśli nt. „Coczwartkowe Pogotowie Modlitewne Świętego Charbela – intencje na LISTOPAD

 1. “Miłujmy się wzajemnie, ponieważ miłość jest z Boga, a każdy, kto miłuje, narodził się z Boga i zna Boga. Kto nie miłuje, nie zna Boga, bo Bóg jest miłością.” By doświadczenie Jego Miłości nie tylko napełniało nas radością i pokojem, ale przede wszystkim przemieniało wewnętrznie Kochani… Przez wstawiennictwo Najświętszej Panienki, Św. Józefa, Świętych Archaniołów Michała, Gabriela, a także Św. Jana, Św. Rafała, Św. Karoliny Kózkówny, Św. Jozafata, Św. Ignacego, Św. Grzegorza, Św. Jadwigi, Św. Zygmunta, Św. Augustyna, Św.Joanny dArc, Św. Rity, Św. Moniki, Św. Brygidy, Św. Kingi, Św. Celestyny, Św. JPII, Św. Charbela oraz Św. Brata Alberta, Św. Ojca Pio, Św. Katarzyny Sieneńskiej, Św. Klary, Św. Róży oraz Św. Faustyny, zawierzam Bożemu Miłosierdziu siebie, moją Kochaną caleńką Rodzinę, Przyjaciół, a zwłaszcza Nieprzyjaciół i Prześladowców Kościoła, moich Współpracowników, a także Wszystkich Kapłanów, których ogarnia moje serce. Jak zwykle każdego dnia, a i w każdy czwartek wraz z postem zupełnym w sposób niezwykle szczególny zawierzam Bogu mojego Przyjaciela, Ojca Duchownego, Umiłowanego w Panu ks. Grzegorza Lechowicza, prosząc o głębokie oczyszczenie Jego Serca i napełnienie Go Czystą, Piękną, Uszczęśliwiającą Bożą Miłością, by zdecydowanym i prężnym krokiem na CHWAŁĘ BOGU nieustannie miał siłę iść w ciemno za Światłem, Którym jest Sam Jezus Chrystus, nasz Pan i Zbawiciel – i tylko w tę Piątą Stronę Świata, …bo i nigdzie więcej! Przez szczególne orędownictwo Świętego Brata Charbela, proszę o całkowite wypełnienie Woli Bożej dla nas, o Światło Ducha Świętego, o Wielką Bożą Odwagę i Siłę w wiernym pielgrzymowaniu, które wyznacza nam Pan Zastępów. Napełniaj nas Panie Twoją wierną, niepojętą i uszczęśliwiającą Miłością, aż po same brzegi naszych serc, byśmy nie ustali w niesieniu jej na cały Twój Boży świat, w który nas posyłasz. Przenikaj mnie, Boże, i poznaj moje serce, doświadcz mnie i poznaj moje myśli. I zobacz, czy idę drogą nieprawą, a prowadź mnie drogą odwieczną.

 2. Sw Charbelu prosze cie o laske do pokonywania wlasnych slabosci.I abym wyszla z depresji.

 3. Swęty Charbelu prosze o uzdrowienie z raka piersi. Błagam o tę łaske, ze wzledu na mojego niewidomego, męża i 7ro dzieci, którym jestem potrzebna. Modlsie za mna. Ela

  • Modlimy się za Ciebie Elu, Twoja intencja zostanie złożona na grobie Świętego Charbela (przeczytaj wpis pt “Mój mały cud, Adwent / Intencje na GRUDZIEŃ…”)

 4. Proszę Cię Panie o łaskę owocnego przeżycia Adwentu i pogłębienie osobistej relacji z Bogiem dla mnie i dla Tego, Któregoś mi powierzył…

 5. “ZA KAŻDĄ ROZPACZĄ KRYJE SIĘ NADZIEJA.”/G.Wojtczak/
  Dziękuję Ci Panie za pięknie zdany egzamin z Psychologii Pastoralnej na studiach podyplomowych z Teologii i oczywiście proszę o dalsze Twoje Błogosławieństwo Panie mój i Królu!
  BOGU NIECH BĘDĄ WIELKIE DZIĘKI 🙂

  Przez wstawiennictwo Najświętszej Panienki, Św. Józefa, Świętych Archaniołów Michała, Gabriela oraz Św. Cecylii, Św. Rafała, Św. Karoliny Kózkówny, Św. Jozafata, Św. Ignacego, Św. Jadwigi, Św. Zygmunta, Św. Augustyna, Św.Joanny dArc, Św. Rity, Św. Moniki, Św. Brygidy, Św. Kingi, Św. Celestyny, Św. JPII, Św. Charbela oraz Św. Brata Alberta, Św. Ojca Pio, Św. Katarzyny Sieneńskiej, Św. Klary, Św. Róży oraz Św. Faustyny, zawierzam Bożemu Miłosierdziu siebie, moją Kochaną caaaleńką Rodzinę, Przyjaciół, a zwłaszcza Nieprzyjaciół, Współpracowników, a także Wszystkich Kapłanów, których ogarnia moje serce. Jak zwykle każdego dnia w sposób niezwykle szczególny zawierzam Bogu mojego Przyjaciela, Ojca Duchownego, Umiłowanego w Panu ks. Grzegorza Lechowicza, prosząc o głębokie i piękne oczyszczenie Jego Serca, by zdecydowanym i prężnym krokiem prawdziwie na CHWAŁĘ BOGU ruszył w ciemno za Światłem, Którym jest Sam Jezus Chrystus, i tylko w tę Piątą Stronę Świata, bo i nigdzie więcej! Proszę o całkowite wypełnienie Woli Bożej dla nas, o Światło Ducha Świętego, o Wielką Bożą Odwagę i Siłę w wiernym pielgrzymowaniu, które wyznacza nam Pan Zastępów. Napełniaj nas Panie Twoją wierną, niepojętą i uszczęśliwiającą Miłością, aż po same brzegi naszych serc, byśmy nie ustali w niesieniu jej na cały Twój Boży świat, w który nas posyłasz. Przenikaj mnie, Boże, i poznaj moje serce, doświadcz mnie i poznaj moje myśli. I zobacz, czy idę drogą nieprawą, a prowadź mnie drogą odwieczną.

  Pokoju ducha Kochani Bracia i Siostry w wierze!

 6. Św. Charbelu proszę wstaw się za umierającym Marianem aby Pan Bóg nie zabierał go jeszcze do siebie i dał mu szansę wyzdrowiec. Daj sile jego żonie i dziecią aby przetrwali te ciężkie chwile…tylko w Tobie nadzieja i ratunek…

 7. Boże mój! Panie mój i Wyzwolicielu!
  W Imię Jezusa Chrystusa ześlij na moich udręczycieli i prześladowców Swoją Sprawiedliwość.
  Niech poznają Ci, którzy mi źle czynią – KTÓŻ WIĘKSZY JAK BÓG OJCIEC,
  KTÓRY JEST W NIEBIE PRZEZ WSZYSTKIE WIEKI WIEKÓW. Amen.

 8. Święty Charbelu, błagam oręduj za moją córeczką i za mną aby Pan zachował nas w zdrowiu i przeprowadził obronną ręką przez szpital i badania. Święty Charbelu, wyjednaj proszę łaskę trwałego zdrowia dla mojej małej córeczki o którą teraz najbardziej się boimy oraz dla mnie i naszej rodziny byśmy. Ufam, że nie zostawisz mnie w tej potrzebie. Amen

 9. św Charbelu proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojego ciała o uwolnienie mnie z depresji nerwicy natręctw natrętnych myśli.

 10. Święty Cherbelu, prosze o wstawiennctwo w pokonaniu trudności w podjęciu nowej pracy przez mojego męża. Wspieraj go proszę, aby dawał sobie radę w trudnych chwilach.
  Hanna

 11. Panie Boże, nasza Ucieczko i Miłości, zmiłuj się nad tą biedną Iwoną i Lidką, które z dala od Ciebie, tak bardzo cierpią z głodu – żyjąc w tak wielkiej i niepojętej nienawiści. NAPEŁNIJ JE SWOJĄ NIEPOJĘTĄ MIŁOŚCIĄ, BO NISZCZĄ NIE TYLKO SIEBIE, ALE I WSZYSTKICH WOKOŁO!

  • Panie,przez wstawiennictwo SwOjca Charbela proszę o powrot rodziny do siebie,za Agnieszkę i Zbyszka ,za ich synów.

  • Panie i proszę jeśli zgodne to z Twoją Wolą,przez Sw Szarbela tchnij Ducha Świętego w rodzinę umierającego Marka,by doprowadzili do przyjęcia przez niego niego ostatnich sakramentów.

 12. Za Wszystkich naszych Biskupów o owocne rekolekcje, które właśnie rozpoczęli…
  O ŚWIĘTYCH, BOŻYCH I PIĘKNYCH KAPŁANÓW!!!

 13. W intencji ks. Marcina, ks. Grzegorza, ks. Piotra F., ks. Jacka, ks. Piotra P., ks. Rafała, ks. Jerzego, ks. Józefa P., ks. Józefa S., ks. Pawła, ks. Stanisława, ks. Damiana, Ks. Radka, ks. Dawida, ks. Piotra P., ks. Tomasz, ks. Ireneusza, ks. Antoniego, ks. Jana i ks. Andrzeja o wypełnienie Woli Bożej i Światło Ducha Świętego dla Nich!

 14. Charbelu
  Libański cedrze
  wznoszący się prostotą
  do samego Nieba
  Mnichu
  ze wzrokiem opuszczonym
  w pokorze
  Dłońmi chętnymi do pracy
  i dziękczynienia
  Zanoś moje żarliwe
  błagania
  wplecione w pieśń czystą
  Twojej modlitwy
  Wypal ognistą pieczęć
  na znak
  odpowiedzi

  Tym moim wierszem proszę Cię Święty Ojcze Charbelu o orędownictwo w intencji Agnieszki i wszystkich tych którzy prosili o modlitwę. Upraszaj im potrzebne łaski, bądź wzorem cnót w codziennym życiu…prosimy, módl się za nami!

Możliwość komentowania jest wyłączona.