Znalazłam lekarstwo. Proszę, czy możesz pomóc?

marichuany_oswietlone

Moi Drodzy! To jest kontynuacja mojego wpisu : https://www.beme.com.pl/bardziej-intymnie/marysia-jestem-gotowa/ Znalazłam wiele informacji na temat leczenia olejem konopnym. Jest wiele świadectw z całego świata o jego skuteczności. Dzięki Wam trafiłam na strony Ricka Simpsona z instruktażem jak pozyskać samodzielnie olej z rośliny cannabis. Niestety, ich uprawa i posiadanie jest w Polsce nielegalne. Legalnie, samą roślinę, jej nasiona i susz a także olej można kupić w Holandii. Wczoraj onkolog  stwierdził że mój ból biodra i pleców, problem z poruszaniem się pochodzi z uszkodzonych przez przerzuty do kości kręgów. Zaproponowano bifosfoniany i radioterapię. Poprosiłam o więcej możliwości, bo po tym co już przeszłam w czasie poprzedniej chemioterapii i naświetlaniach nie jestem gotowa by zdecydować się na powtórkę. Dostałam skierowanie na konsultację ortopedyczną w Piekarach Śląskich. Zobaczymy jak tam spojrzą na mój przypadek. Może uda się wzmocnić kręgosłup specjalnym gorsetem. Po przeanalizowaniu informacji o leczniczych działaniach konopi chciałabym spróbować tej terapii ale… no właśnie ale! Nie mam możliwości finansowych na taką terapię. Potrzeba 60 g oleju na kurację. Poniżej daje link do sklepu – 10 g kosztuje 600 euro, czyli na kuracje potrzeba 3600 euro a to około 15000 złotych. Dla mnie to olbrzymia kwota i dlatego zwracam się z ogromna prośbą do Was, moich Czytelników o pomoc w jej uzbieraniu. Ta kuracja jest dla mnie szansą na trwałe wyleczenie, równocześnie przyniesie mi ulgę w bólu bez dodatkowych leków. Jest to dla mnie trudne i krępujące, ale nie mam innej możliwości jak prosić dobrych ludzi o pomoc…czuję się jeszcze taka młoda…tak bardzo pragnę żyć…i chciałabym też odetchnąć trochę od bólu… Czy możesz mi pomóc?

Concentrates/oils

Showing the single result

M1

Oto sugestie samego Ricka Simpsona:

“Dla przeciętnego człowieka ukończenie pełnego 60 gramowego cyklu leczenia trwa około 90 dni. Proponuję, by pacjenci zaczynali od trzech doz dziennie – około pół ziarna ryżu krótkoziarnistego – taka dawka jest równa około ¼ kropli. Po upływie 4 dni od zaczęcia kuracji większość ludzi może co kolejne 4 dni podwójnie zwiększać  dawkę.

Przeciętna osoba potrzebuje około 5 tygodni, by pozwolić sobie na podwyższenie dozy do grama dziennie. Takie dawkowanie umożliwia przystosowanie się organizmu i powolnej tolerancji na substancję, a warto zaznaczyć, że dostaję wiele raportów od pacjentów stosujących olejek, którzy twierdzą, że nigdy nie byli nim odurzeni. Każdy z nas ma inną tolerancję na leki, waga i masywność ciała mają wpływ na reakcję organizmu na olejek konopny.

Zaczynając kurację należy mieć na uwadze, że olejek konopny zmniejsza ciśnienie krwi, więc jeśli bierze się leki na nadciśnienie, prawdopodobnie podczas leczenia nie będą one już potrzebne.

Lubię widzieć ludzi, którzy stosują olejek i pozostają w swojej strefie komfortu, jednak prawda jest taka, że im szybciej podejmie się kurację, tym większa szansa na wyleczenie.

Na koniec terapii większość ludzi kontynuuje używanie olejku, jednak w dużo mniejszych dawkach, gram miesięcznie byłby odpowiedni.

Nie lubię widzieć pacjentów, którzy biorą dużo większe dawki niż jest to wskazanie, chociaż przy przedawkowaniu nie dzieje się nic złego. Głównym działaniem leku jest senność i uczucie relaksu, oba objawy odgrywają ważną rolę przy powrocie do zdrowia. Najczęściej po godzinie od wzięcia dawki olejek konopny mówi naszemu organizmowi by się położyć i odprężyć się. Nie należy zwalczać objawu zmęczenia, najlepiej położyć się i dać lekowi działać. Po mniej więcej miesiącu dzienne zmęczenie będzie znikać a nocami pacjent dalej będzie dobrze sypiać.

Jedynie gdy pacjent cierpi na bóle związane z chorobą, pozwalam od początku terapii na większe dawki leku. Głównie po to, by ograniczyć zażywanie leków przeciwbólowych, gdyż są to środki silnie uzależniające. Gdy pacjenci zaczynają kurację z olejkiem konopnym, ograniczają zazwyczaj o połowę dawkę swoich leków przeciwbólowych. W działaniu leku chodzi o to, by przyjmować wystarczającą jego ilość, by zmniejszyć ból oraz by pomóc pacjentowi pozbyć się z organizmu niebezpiecznych farmaceutyków. Stosowanie olejku powoduje dużo łatwiejsze wydalenie z ciała człowieka uzależniającej chemii.

Mówię ludziom, że olejek konopny na pewno zrobi jedną z dwóch rzeczy: albo uleczy raka, albo w przypadkach, kiedy jest już za późno na zwalczenie choroby – pomoże odejść bez bólu.

Olejek konopny ma wysoki wskaźnik skuteczności w leczeniu raka. Niestety, wiele osób, które się do mnie zwracają o pomoc, jest już wyniszczona przez system leczenia, czyli przez środki chemiczne, chemioterapie, itp. Szkody, jakie powoduje w organizmie stosowanie dzisiejszych metod leczenia w szpitalach, zostawiają trwałe defekty w organizmie pacjenta, tych ludzi najtrudniej się leczy. Należy również wspomnieć, że olej odmładza żywotność organów, takich jak trzustka. Wielu moich pacjentów, również chorych na cukrzycę, raportowało mi, że po upływie około 6 tygodni mogli porzucić swoją insulinę, gdyż trzustka zaczęła normalnie pracować. Poprawnie przygotowane leki z konopi są najlepszym środkiem leczniczym na tej planecie. Kiedy ludzie odkryją możliwości, jakie daje ta roślina, zrozumieją czemu historia, no i ja, nazywamy konopie lekiem na wszystko.

Leczenie raka skóry

Dobrze przygotowany olejek konopny na pewno wyleczy raka skóry, a aby zadział potrzebnych do leczenia jest tylko parę gramów. Z około 30 gramów dobrych kwiatów konopi indyjskiej można wyprodukować od 3 do 4 gramów wysokiej jakości oleju. Należy zaaplikować olejek na zmiany nowotworowe na skórze i zabandażować, co 3-4 dni przy zmianie opatrunku należy powtórzyć czynność aż skóra będzie zdrowa.

Zawsze mówię swoim pacjentom by kontynuowali terapię, nawet jeśli na skórze nie widać już zmian nowotworowych, dla pewności powinno się używać olejku jeszcze przez 2 tygodnie. U chorych, którzy stosują się do moich zaleceń podczas leczenia, powoduje to, że wszystkie ich komórki nowotworowe wymierają, nigdy nie widziałem nawrotu choroby u takich pacjentów. Dłuższego okresu leczenia wymagają osoby, które już jakiś czas chorują, ale zazwyczaj wyleczenie raka skóry zajmuje mniej niż 3 tygodnie. W ekstremalnych przypadkach leczenie zajmuje dłużej, ale nawet jeśli, to należy kontynuować kurację aż choroba zniknie. Dużo leczonych zdrowieje w bardzo szybkim czasie, ale to wszystko zależne jest od organizmu i etapu choroby.

Inne naturalne sposoby, które mogą pomóc.

Kiedy ludzie przychodzili do mnie po olejek konopny do kuracji by wyleczyć raka, pierwszą rzeczą, jaką im mówiłem, jest zmiana diety. Unikanie w swoim jadłospisie protein zwierzęcych to podstawa, gdyż są one rakotwórcze. W kuchni powinna się znaleźć sokowirówka, by zacząć jeść jak najwięcej surowych owoców i warzyw, gdyż ich proteiny pomagają zwalczać raka. Cukier zastąpić naturalnymi produktami, takimi jak surowy miód. By leczenie mogło być w pełni skuteczne trzeba zbadać PH pacjenta , rak lubi kwaśne środowisko, więc gdy podwyższy się PH organizmu, komórkom nowotworowym jest trudniej przetrwać. Polecam również jeść pestki 2 jabłek dziennie, to da dobrą dawkę B17, również znanej jako letril. B17 ma również dobre wyniki w raportach o leczeniu raka, są też inne rośliny, które są skuteczne w zwalczaniu raka, jednym z nich jest trawa pszenicy. Wśród pacjentów, którzy leczyli się olejkiem konopnym, byli i tacy, którzy nie zmienili swojej diety, a i tak w swój magiczny sposób wyleczyli się.

Jeśli jednak jest się chorym na tak poważną chorobę jak rak, uważam że powinno się pomóc olejkowi innymi naturalnymi sposobami, by mieć większe szanse na przeżycie. Najważniejszą jednak rzeczą jest, by ludzie zdali sobie sprawę, że to, co oferuje nam system medyczny, szkodzi naszemu zdrowiu, robiąc więcej złego niż dobrego. Z tego właśnie powodu mówię chorym i ich bliskim, że jeśli chcą przeżyć, najlepiej by było trzymać się od szpitali z daleka. Nastały smutne czasy dla naszego systemu medycznego i nic się nie zmieni dopóki ludzie, którzy pracują w tym systemie, w końcu zrozumieją, że chemia i trucizny nie leczą. Jeśli chodzi o mnie, to uważam, że większość lekarzy praktykuje szaleństwo, nie medycynę.”

Rick Simpson / http://phoenixtears.ca/dosage-information/

M3

żródło: http://konopielecza.pl/dla-pacjentow/ , http://wolnekonopie.org/2013/03/15/informacje-na-temat-dawkowania-oleju-konopnego/,historia wyleczenia kobiety z rakiem piersi 3 stopnia(podobnie jak mam ja) http://konopielecza.pl/994/

 

6 myśli nt. „Znalazłam lekarstwo. Proszę, czy możesz pomóc?

  1. Moja matka zdiagnozowano raka szyjki macicy w stadium IV, a następnie i zmarnowane dużo pieniędzy na leczenie przez lata, dopóki nie zobaczyłem w tear.ca phoenix w internecie, że olej może leczyć Cannabis cały raka, próbowałem szukać drogi do Rick Simpson się olej i wreszcie mój przyjaciel pomógł mi przez drricksimpsoncannabisoil@hotmail.com jak do niego dotrzeć i uzyskać olej, udało mi się go wysłać i kupił olej, matka zaczął brać go 12 stycznia i chwały należy do Boga, że został uzdrowiony w kwietniu po jej ostatniego skanowania, chciałbym podziękować Rick za czas spędzony w coraz to olej do ratowania życia jego e-mail jest drricksimpsoncannabisoil@hotmail.com oleju działa dla wszystkich rodzajów raka i jest Warto było.

  2. Pani Bogusiu. Wysłałam grosik na Pani konto w Fundacji. Mam nadzieję, że ta terapia pomoże. Trzymam kciuki i życzę zdrowia. Iza

    • Izabella, z całego serca dziękuję ❤ Mam ogromną nadzieję że pomoże…wręcz jestem o tym przekonana. Maść mi pomaga przeciwbólowo, mam nadzieję że zdołam uzbierać na kurację olejem.Pozdrawiam serdecznie z darem modlitwy ❤

  3. A gdzie można wpłacać, masz jakieś konto? Życzę, by udało się uzbierać na Twoją kurację…trzymam kciuki !

Możliwość komentowania jest wyłączona.