Wieczór autorski

Spotkanie_autorskie (1)

9 grudnia bieżącego roku w Miejskim Domu Kultury Zawodzie odbył się mój wieczór autorski z promocją tomiku “Wystarczy skinąć”.  Przybyli na nie moi Czytelnicy, a także zaproszeni przeze mnie Goście: aktorka Teatru Ateneum, Pani Katarzyna Prudło – która czytała moje wiersze, MAJAiGA której nastrojowe utwory były piękną oprawą muzyczną, a Jej córeczka Paulinka z wdziękiem rozdawała wszystkim przybyłym upieczone przeze mnie piernikowe anioły. Spotkanie w miły sposób prowadziła(i również czytała moje wiersze) Pani Joanna Oniśk z MDK. Swoją obecnością zaszczycili mnie również Pani Urszula Nocoń – dyrektor MDK, redaktor Jerzy Granowski i Pan Lucjan Czerny– znane postacie katowickiego życia artystycznego. Mimo mojej tremy wieczór był bardzo udany i to spotkanie sprawiło mi wiele radości. Mam nadzieję, że wszystkim przybyłym również. 🙂  Przedstawiam Wam fotorelację oraz nagranie  redaktora Jerzego Granowskiego z Echa Kultury(serdecznie dziękuję Panie Jerzy!)

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Od prawej: ja, Joanna Onyśk, Jerzy Granowski, MAJAiGA i Paulinka

SONY DSC

SONY DSC

rozmowa z redaktorem Jerzym Granowskim

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Od prawej: Lucjan Czerny, Paulinka, MAJAiGA, Katarzyna Prudło

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Kilka słów od Pani Urszuli Nocoń dyrektor MDK Zawodzie

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Wszystkim przybyłym Gościom i Czytelnikom, oraz dyrekcji i pracownikom MDK Zawodzie za miły wieczór i jego organizację najserdeczniej dziękuję!

SONY DSC

SONY DSC

5 myśli nt. „Wieczór autorski

 1. Serdecznie gratuluję Bogusiu, to są wspaniałe chwile, dla takich chwil warto pisać! Cieplutko pozdrawiam.

 2. Byłam, widziałam i słuchałam.. tak, to prawda, ja również podziwiam Bogusi odwagę. Dzielna dziewczyna jesteś 🙂 Twoja poezja to słowa wrażliwe i delikatne, które wypływają z Twojego serca. Za każdym razem, gdy słyszę jak ktoś recytuje Twoje wiersze, jest inaczej.. Każdy po swojemu i każdy pięknie. Czekam na następny wieczór autorski..

 3. Podpisuję się pod tym co napisała Ewa,
  i serdecznie Ci Bogusiu gratuluję, szczególnie właśnie odwagi, gdyż talent i pracowitośc masz.
  Piękne spotkanie, serdecznie cudowna atmosfera, bardzo przyjemnie się słucha Twoich wierszy w tak doskonałym, profesjonalnym wykonaniu.
  A głosik poetki recytującej, fantastycznie współbrzmi z treścią i nastrojem poezji.
  Brawo Bogusiu, jesteś nie tylko świetną poetką!

 4. Promowanie siebie wymaga nie lada odwagi i tej właśnie odwagi Ci gratuluję. Podziwiam także pana Jerzego Granowskiego, który od wielu lat wspiera nie tylko talenty poetyckie organizując różnego rodzaju spotkania. Często bywa tak, że nieśmiały twórca bez odpowiedniej promocji pozostaje w ukryciu i nie zawsze ma szansę zaistnieć. Ty już zaistniałaś kolejnym tomikiem wspaniałej poezji ilustrowanej aniołami. Czytając Twoje wiersze czuję przez skórę Twoją niezwykłą wrażliwość.
  Raz jeszcze gratuluję spotkania w MDK Zawodzie i życzę zdrowych i radosnych świąt 🙂

  • Dziękuję Ewo za gratulacje i życzenia :* Nieśmiałość i tremę można pokonać dzięki życzliwości otaczających nas ludzi. Cieszę się, że mi się to udało, co jest ogromną zasługą zarówno prowadzącej spotkanie Pani Joanny, jak i pozostałych Gości, a zwłaszcza redaktora Jerzego Granowskiego.. Bardzo sobie cenię możliwość bezpośredniego spotkania z moimi Czytelnikami, kto wie, może jeszcze nadarzy się okazja na kolejne. Pozdrawiam serdecznie Ewo, życząc Ci radosnych, pięknych świąt w rodzinnej atmosferze 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.