Joumana Mdawar śpiewem wielbi Pana – Intencje na Sierpień/Pogotowie modlitewne świętego Charbela

mozaika

Rozpoczyna się miesiąc sierpień więc po raz kolejny zapraszam do do naszej wspólnej modlitwy za orędownictwem Świętego Charbela  w ramach prowadzonego przeze mnie (pod opieką ks. Jarosława Cieleckiego http://padrejarek.pl/ks-cielecki/ ) Domu Modlitwy Św.Charbela (DM59)                                

Modlimy się w otrzymanych intencjach w każdy czwartek o godzinie 20.00

Swoje intencje na ten miesiąc proszę wpisywać pod tym wpisem.

Dziękuję serdecznie wszystkim tym, którzy modlą się o mój powrót do zdrowia,  przesyłają finansowe dary serca poprzez Fundację Avalon                     https://www.beme.com.pl/czy-mozesz-mi-pomoc-konta-do1-podatku-darowizny/                 lub w jakikolwiek inny sposób wspierają mnie w rehabilitacji i trudach codzienności.         Lista Darczyńców:   https://www.beme.com.pl/dziekuje/                                                 Niech Wam dobry Bóg błogosławi, a Święty Charbel uprasza potrzebne łaski.     Pamiętam o Was w swojej modlitwie i mówię z serca płynące : Bóg zapłać!

Dzisiaj przedstawiam Wam postać znanej libańskiej piosenkarki Joumany Mdawar która została uzdrowiona za orędownictwem świętego Charbela z raka mózgu.

joana

Joumana Mdawar urodziła się w Zouk w Libanie. Była najmłodszym dzieckiem w swojej pięcioosobowej rodzinie. Zaczęła śpiewać kolędy i pieśni religijne w “St. Charbel Kościół Adonis” i”Notre Dame de Secours Kościół” w Zouk.

Joumana jest absolwentką muzykologii  “University of St. Esprit” Kaslik, Liban.       Obecnie jest instruktorem solfege i teorii w “USEK” Wcześniej przez wiele lat była członkiem chóru uniwersyteckiego. Film “Litakoun Mashi’atouk” w 2000 roku stał się debiutem jej śpiewaczej kariery zawodowej z kompozytorem Josephem F. Khalife.
 
“Haloumi Ya Jamilati” był pierwszym teledyskiem wydanym w roku 2000 po filmie “Litakoun Mashi’atouk”, a następnie kolejne 14 lokalnych religijnych klipów wideo i trzy międzynarodowe skierowane do odbiorców za granicą; “Edyta Stein”, “Teresa z Lisieux” i “Elizabeth Trójcy”.
 Joumana uczestniczyła w beatyfikacji “St. Naamtallah El Hardiniego “Rzym, Włochy, a także w kanonizacji” St.Rafqa “,” St.Naamtallah El Hardiniego “oraz beatyfikacja” Abouna Yaaqoub “i” Brat Estephan “w Libanie. Joumana  szczególnie  serdecznie wspomina spotkanie z papieżem Janem-Pawłem II w 1997r. 
 
Joumana wykonuje średnio 50 koncertów rocznie w Libanie, a także kilka koncertów międzynarodowych za granicą we Francji, Włoszech, Szwajcarii, Grecji, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych Ameryki, Nigerii, Syrii, Jordanii, Egipcie, Kuwejcie, Abu Zabi, Dubaju, Katarze, Iraku, Bahrajnie, Australii i Brazylii. Wydała wiele muzycznych albumów na rynkach lokalnych i międzynarodowych. Teksty jej pieśni są napisane różnych autorów, jednak muzyka zawsze jest skomponowana przez Josepha F. Khalife.
 
Joumana otrzymał wiele lokalnych i międzynarodowych nagród min.:
· Papież Jan Paweł II dekoracje Award.
· Nagroda Saiid Akl.
 
Żaden moment w życiu Joumany nie przeszedł bez śpiewu i wielbienia Jezusa, to jest jej głównym zainteresowaniem i radością. Posłuchajcie proszę:

WAŻNA INFORMACJA:

W ostatnich dniach maja 2014 otrzymaliśmy list z Sanktuarium Świętego Charbela dotyczący relikwii Świętego:

Szczęść Boże!

Jestem Przedstawicielem Sanktuarium Sw Charbela z Annaya na Polskę.
Co miesiąc dociera do Libanu ponad 200 listów z prośbą o wysłanie relikwii św. Charbela do Polski.

Ze względu na brak możliwości obsłużenie wysyłek przez Ojców Maronitów z Libanu, przekazali oni pewną ilość reliktów św. Charbela do Polski. Mogą one być wysłane każdemu kto na adres:
Rzymskokatolicka parafia pw. św. Jadwigi
Wrocław-Kozanów
ul. Pilczycka 25
54-150 Wrocław
wyśle prośbę wraz z zaadresowaną na siebie kopertą zwrotną z naklejonym znaczkiem pocztowym.

Zaadresowana koperta ze znaczkiem powinna być dołączona do listu kierowanego pod wyżej podany adres.
Ze względów organizacyjnych obecnie jest to jedyna droga otrzymania reliktów Świętego Charbela.

W innych sprawach można się kontaktować z nami również drogą mailową:
stcharbelpoland@gmail.com lub info@saintcharbel.com

W związku z dużą ilością próśb, prosimy o cierpliwość. Na pewno wyślemy do Państwa tę cenną relikwię.

7źródło:joumanamdawar.com

 

19 myśli nt. „Joumana Mdawar śpiewem wielbi Pana – Intencje na Sierpień/Pogotowie modlitewne świętego Charbela

 1. Święty Charbelu proszę Cię wstaw się do BOGA za moją konającą teściową Marią i uproś dla niej łaskę Nieba miej ją w swojej opiece i proszę o pracę i ułożenie mojego życia osobistego i wypełnienia woli BOGA AMEN.

 2. Święty Charbelu- z wielką ufnością powierzam Ci mojego syna Mikołaja – prowadź go po drogach życia, bądź mu przewodnikiem, pomóż rozpoznać powołanie i uwolnij go od ciężaru lęku, który go przytłacza i zniewala każdego dnia. Ja – ziemska matka proszę Cię o wstawiennictwo w tej sprawie u jego Boskiego Ojca w niebie.

 3. Święty Charbelu, przynoszę Ci dziś na modlitwę chorych; maleńkiego 500g Dominika, Bogusię, Basię, Alicję, Weronikę, Danusię. W imię Jezusa powiedz im dziś, by od tych dzieci Bożych odeszły wszelkie choroby i śmierć. Amen.

 4. Święty Charbelu, za Twoim pośrednictwem dziękujemy Bogu za dotychczasowe łaski oraz prosimy Cię, abyś wspomógł nas w modlitwach i wstawił się u Boga prosząc o uzdrowienie naszej 19-letniej córki Ani, chorej na stwardnienie rozsiane, gdzie choroba bardzo poważnie daje o sobie znać. Niczego w życiu bardziej nie pragniemy niż jej zdrowia i szczęścia. Wierzymy, że nie zostawisz nas w tych trudnych chwilach. Święty Charbelu, błagamy, pomóż jej i nam.

 5. Św. Ojcze Charbelu miej w opiece moją siostrę Magdalenę wyproś potrzebne łaski dla niej. Proszę niech Bóg postawi na jej drodze dobrego mężczyznę aby mogła zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Bóg zapłać.

 6. Św.Charbelu z pokorą i wiarą proszę o pojednanie męża z Bogiem,o uwolnienie go od wpływu szatana i złych duchów,zjednoczenie w komunii św.z miłosiernym Chrystusem,aby z wolnym(od fałszywych obrazów naszej miłości í naszego małźeństwa)sercem wrócił do domu i stworzył upragnioną rodzinę….Prowadź nas ku Bogu i naszej miłości..Módl się za nami…

 7. Święty Charbelu, nie odmawiaj swojej opieki niewierzącym i tym wszystkim, którzy pozostają w cieniu śmierci! Spraw, aby wzeszło dla nich słońce prawdy! Spraw, by razem z nami powtarzali przed jedynym Zbawcą świata te słowa: Chwała na wysokości Bogu, a na ziemi pokój ludziom dobrej woli!
  W dniu dzisiejszym proś Maryję Królową Nieba, by pomogła wątpiącym, na nowo uwierzyć, by wierzącym wypraszała żywą wiarę, niezachwianą nadzieję i nieograniczoną miłość. Amen.

 8. Szczęśc Boże!
  Proszę o modlitwę o zdrowie i pomoc w trudnej sytuacji mojej rodziny, o cud uzdrowienia mojej córki Gosi,o uleczenie męża Józefa,syna Tomasza,brata Andrzeja.
  Bóg zapłać.
  Elżbieta
  Swiety Ojcze Charbelu módl się za nami.

 9. Św. Charbelu, proszę o pracę i ułożenie życia osobistego, wyjednaj sakrament spowiedzi dla bliskich mi osób i ich nawrócenie, proszę, wstaw się za chorymi znajomymi i o przemianę serca dla M. Kocham Cię św. Charbelu i bardzo Ci za wszystko dziękuję. Amen

 10. Proszę o modlitwę o uzdrowienie z raka jelita grubego niestety z przerzutami 🙁 Proszę o dobry wynik CT – może jest jeszcze szansa po operacji watroby.Jestem mamą dwójki małych dzieci…Swięty Charbelu , błagam!

 11. intencje: uzdrowienie z borderline, z niskiego ciśnienia, z rozszczelnienia odbytu, problemów ginekologicznych i laryngologicznych.

 12. „O Boże, spraw, proszę, by znowu stała się zdrowa”. Słowami Mojżesza modlę
  za Ciebie Bogusiu. Niech Święty Charbel zaniesie moją modlitwę przed tron Boga Najwyższego. W czwartek 13 sierpnia są 42 urodziny mojej pierworodnej córki, polecam jej życie, fizyczne i duchowe prowadzeniu Ducha Świętego za wstawiennictwem św. Charbela. Amen.

  • Dziękuję Aniu! ❤ Ja też urodziny obchodzę w sierpniu – 7-go ? Święty Charbelu prosimy wstawiaj się za wszystkimi sierpniowymi solenizantami…niech dobry Bóg obdarza ich zdrowiem i potrzebnymi łaskami.

  • Święty Charbelu, przemień każdą chorobę w zdrowie, każdy smutek w radość. Przygotuj Bogusi na urodziny prezent łask i obdarz ją już dziś. Wyprowadź nas wszystkich na Świętą Górę, byśmy ujrzeli Jezusa przemienionego w chwale i usłyszeli głos naszego Ojca, że jesteśmy Jego synami i córkami umiłowanymi. Ogarnij nasze modlitwy, te wyrażone słowami i te ukryte w naszych sercach i zanieś przed tron Ojca Niebieskiego. Święty Charbelu , wstawiaj się za nami. Amen.

  • Święty Charbelu pamiętaj dziś o mojej pierworodnej córce, niech Twoje wstawiennictwo i modlitwa do Boga Wszechmogącego będzie dla niej urodzinowym prezentem. Wypraszaj potrzebne łaski i proś by Duch Święty uaktywnił swe dary udzielone jej w Chrzcie Świętym i Bierzmowaniu. Święty Charbelu, proś by w codziennym życiu wypełniała wolę Boga.

 13. Święty Charbelu, polecam Twojemu wstawiennictwie i modlitwie Grzegorza, Agnieszkę, Davida i Filipa prosząc o szczęśliwą podróż powrotną do domu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.