Intencje na lipiec/Pogotowie modlitewne św.Charbela

 

8

Ponownie zapraszam do do naszej wspólnej modlitwy za orędownictwem Świętego Charbela  w ramach prowadzonego przeze mnie (pod opieką ks. Jarosława Cieleckiego  http://padrejarek.pl/ks-cielecki/ ) Domu Modlitwy Św.Charbela (DM59)                                Modlimy się w otrzymanych intencjach w każdy czwartek o godzinie 20.00

Swoje intencje na ten miesiąc proszę wpisywać pod tym wpisem.

Dziękuję serdecznie wszystkim tym, którzy modlą się o mój powrót do zdrowia,  przesyłają finansowe dary serca poprzez Fundację Avalon                     https://www.beme.com.pl/czy-mozesz-mi-pomoc-konta-do1-podatku-darowizny/                 lub w jakikolwiek inny sposób wspierają mnie w rehabilitacji i trudach codzienności.         Lista Darczyńców:   https://www.beme.com.pl/dziekuje/                                                  Niech Wam dobry Bóg błogosławi, a Święty Charbel uprasza potrzebne łaski.     Pamiętam o Was w swojej modlitwie i mówię z serca płynące : Bóg zapłać!

9

 

 

WAŻNA INFORMACJA:

W ostatnich dniach maja 2014 otrzymaliśmy list z Sanktuarium Świętego Charbela dotyczący relikwii Świętego:

Szczęść Boże!

Jestem Przedstawicielem Sanktuarium Sw Charbela z Annaya na Polskę.
Co miesiąc dociera do Libanu ponad 200 listów z prośbą o wysłanie relikwii św. Charbela do Polski.

Ze względu na brak możliwości obsłużenie wysyłek przez Ojców Maronitów z Libanu, przekazali oni pewną ilość reliktów św. Charbela do Polski. Mogą one być wysłane każdemu kto na adres:
Rzymskokatolicka parafia pw. św. Jadwigi
Wrocław-Kozanów
ul. Pilczycka 25
54-150 Wrocław
wyśle prośbę wraz z zaadresowaną na siebie kopertą zwrotną z naklejonym znaczkiem pocztowym.

Zaadresowana koperta ze znaczkiem powinna być dołączona do listu kierowanego pod wyżej podany adres.
Ze względów organizacyjnych obecnie jest to jedyna droga otrzymania reliktów Świętego Charbela.

W innych sprawach można się kontaktować z nami również drogą mailową:
stcharbelpoland@gmail.com lub info@saintcharbel.com

W związku z dużą ilością próśb, prosimy o cierpliwość. Na pewno wyślemy do Państwa tę cenną relikwię.

7

37 myśli nt. „Intencje na lipiec/Pogotowie modlitewne św.Charbela

 1. Święty Charbelu powierzam Ci dziś szczególnie w dniu imienin, córkę Julitę, uzdrawiaj jej serce, ciało i duszę. Bądź jej orędownikiem u tronu Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

 2. Prowadzę przedszkole i żłobek. Żeby wyremontować budynek, utrzymać firmę i miejsca pracy, kilka lat temu wzięłam duży kredyt, ale zostałam wykołowana przez urzędników gminy i nie przydzielono mi obiecanego dofinansowania na placówkę. Nie mogę zamknąć placówki, bo muszę spłacać kredyt, a to moje jedyne źródło utrzymania rodziny (czwórka dzieci). wpadłam w pułapkę – jak mi brakuje na spłatę kredytu, biorę następny i kółko się zamyka. Spokojnie utrzymałabym obie placówki, gdyby nie zadłużenie sprzed lat. Nie mam już siły nawet modlić się. To trwa już tyle czasu, czy Pan Bóg o mnie zapomniał? Jestem kłębkiem nerwów i czasem to mam już myśli samobójcze. Jedyne, co mnie trzyma przy życiu to dzieci. Proszę Cię, święty Charbelu, wstaw się za mną. Nigdy nie modliłam się i nie modlę o zdrowie dla siebie czy innych. Ale pragnę dwóch rzeczy – pokoju w sercu i wolności – jestem niewolnicą banków. Pomóż mi znaleźć kogoś, kto mi pomoże stanąć na nogi finansowo. Sama nie dam rady. Wiem, że mam depresję – jestem pielęgniarką, więc trochę się znam – najchętniej to bym spała, bo wtedy się nie myśli, jak rano się budzę, to zamiast dziękować Panu Bogu za nowy dzień, zamykam oczy i chciałabym z powrotem zasnąć. Jadąc autem czasem mam ochotę wjechać czołowo w jakiegoś Tira, ale wtedy modlę się do św. Michała Archanioła, żeby odsunąć od siebie te szatańskie myśli. Wiem, że moja sprawa jest nietypowa. Byłam już wszędzie, prosząc o pomoc, nawet w naszej Kurii, znam tak wielu księży z lat młodzieńczych, gdy jeździłam najpierw jako uczestniczka a potem jako animatorka na oazy przez kilkanaście lat – dziś pomoc w potrzebie nie jest niestety modna. Nikt nie myśli o słowach Jezusa tylko patrzy na własne interesy. Każdy ma wydatki ważniejsze niż darowizna dla kogoś, kogo nie z własnej winy skrzywdził los. Ty święty Charbelu też nie miałeś nic. Byłeś najszczęśliwszym człowiekiem, bo byłeś wolny. Wróć mojemu sercu tę wolność. Niech moje dzieci znów zobaczą uśmiech na mojej twarzy, którego nie widziały już od kilku lat.

 3. O wielki św. Charbelu w Tobie ostatnia nadzieja, prosze pomóż mi, spraw by Paweł mi wybaczył, przemyślał, byśmy porozmawiali rozwiązali nieporozumienia i odbudowali związek we wzajemnej miłości. Pokornie Cię proszę, w Tobie ostatnia deska ratunku.

 4. Święty Charbelu pomóż mi w tych beznadziejnych sprawach , czy możesz ? Jest mi ta ciężko , błagam pomóż.

 5. Święty Charbelu proszę o łaski w sprawach Tobie znanych, błagam pomóż mi .

 6. Święty Charbelu dziś Twoje dobrowolne wspomnienie, dlatego proszę Cię i dziś za wszystkich modlących się w DM 59 , w ich intencjach i tych tu zgłaszanych. Wczoraj na zakończenie Nowenny byłam w kościele NMP, by pokłonić się Tobie Ojcze. Dostrzegłam półuśmiech na Twojej twarzy ( którego wcześniej jakoś nie widziałam ) i wierzę, że sprawiłam Ci radość swoją wizytą . Dziękuję Ci Ojcze Charbelu. Pamiętaj o nas i naszych sprawach nie tylko w dniu świątecznym, takim jak dziś ale również w szarym, codziennym życiu. Bądź z nami i prowadź do Chrystusa. Amen.
  Ps. Przepraszam, że przez 2 dni nie zamieszczałam modlitw Nowenny i tym samym uniemożliwiłam Komuś dokończenie jej. ( ludzkie zapomnienie, bo sama odmówiłam z innej strony)

 7. Siódmy dzień Nowenny (25.07)

  Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).
  Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.
  Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy. Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen. Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

 8. Prosze o modlitwe w intencji odnalezienia dobrej sciezki w zyciu , o sile woli dla mojego taty aby nie dal sie wplatac w uzaleznienie od alkocholu. Prosze o wstawiennictwo Św.Charbela w sprawie polepszenia moich stosunkow z Bartkiem ,prosze aby w moim zyciu pojawila sie czysta i piekna milosc .

 9. Szósty dzień Nowenny (24.07)

  Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.
  O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.
  Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen. Tobie chwała na wieki. Amen. Ojcze Nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Chwała Ojcu….

 10. Dzień V Nowenny (23.07)

  Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu. Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o łaski dla nas, tu zgłoszone na blogu i wszystkie które nosimy w swoich sercach, za które modlimy się z wraz z członkami Domu Modlitwy Nr. 59.
  Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.
  Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela. Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej. Tobie chwała na wieki. Amen.
  Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

 11. Święty Charbelu pomoż Nam pogodzić się ze sobą i spraw żeby Piotr dał nam szansę proszę Cię całym sercem.. oczyść nasze kłótnie i spraw aby miłość i te rodzące się uczucie między nami wygrało z naszymi nieporozumieniami.

Możliwość komentowania jest wyłączona.