Coczwartkowe Pogotowie Modlitewne Świętego Charbela – intencje na LISTOPAD

8

Ponownie zapraszam do do naszej wspólnej modlitwy za orędownictwem Świętego Charbela  w ramach prowadzonego przeze mnie (pod opieką ks. Jarosława Cieleckiego  http://padrejarek.pl/ks-cielecki/ ) Domu Modlitwy Św.Charbela (DM59)                                Modlimy się w otrzymanych intencjach w każdy czwartek o godzinie 20.00

Swoje intencje na ten miesiąc proszę wpisywać pod tym wpisem.

Dziękuję serdecznie wszystkim tym, którzy modlą się o mój powrót do zdrowia,  przesyłają finansowe dary serca poprzez Fundację Avalon                     https://www.beme.com.pl/czy-mozesz-mi-pomoc-konta-do1-podatku-darowizny/                 lub w jakikolwiek inny sposób wspierają mnie w rehabilitacji i trudach codzienności.           Niech Wam dobry Bóg błogosławi, a Święty Charbel uprasza potrzebne łaski.     Pamiętam o Was w swojej modlitwie i mówię z serca płynące : Bóg zapłać!

 

4 

 List od Mariusza:

“Szczęść Boże! Witam wszystkich!
Jeżeli taka będzie wola Pana Boga to odwiedzę jako pielgrzym w listopadzie Liban. Zawiozę chętnie wasze wszystkie intencje, prośby, podziękowania. W celu odciążenia prowadzących stronę, proponuję składać intencje tylko na maile wymienione niżej:
ojciec.pio.2013@gmail.com
ojciec.pio.2014@gmail.com
Intencje przesyłajcie do 15 listopada.
Wzorem lat ubiegłych wszystkie intencje zbiorę w plik, wydrukuję i złożę kopie we wszystkich odwiedzanych miejscach u Św. Charbela, Św. Rafki, Św. Hardiniego Żadnych kosztów dostarczenia intencji oczywiście nie ma. Z Bożą pomocą zawiozę je do Świętych z Libanu. Pielgrzymka do Ziemi Świętej przesunięta na przyszły rok!
Pozdrawiam Wszystkich; Jezus jest Panem!   Mariusz “

9

                                           WAŻNA INFORMACJA:

W ostatnich dniach maja 2014 otrzymaliśmy list z Sanktuarium Świętego Charbela dotyczący relikwii Świętego:

Szczęść Boże!

Jestem Przedstawicielem Sanktuarium Sw Charbela z Annaya na Polskę.
Co miesiąc dociera do Libanu ponad 200 listów z prośbą o wysłanie relikwii św. Charbela do Polski.

Ze względu na brak możliwości obsłużenie wysyłek przez Ojców Maronitów z Libanu, przekazali oni pewną ilość reliktów św. Charbela do Polski. Mogą one być wysłane każdemu kto na adres:
Rzymskokatolicka parafia pw. św. Jadwigi
Wrocław-Kozanów
ul. Pilczycka 25
54-150 Wrocław
wyśle prośbę wraz z zaadresowaną na siebie kopertą zwrotną z naklejonym znaczkiem pocztowym.

Zaadresowana koperta ze znaczkiem powinna być dołączona do listu kierowanego pod wyżej podany adres.
Ze względów organizacyjnych obecnie jest to jedyna droga otrzymania reliktów Świętego Charbela.

W innych sprawach można się kontaktować z nami również drogą mailową:
stcharbelpoland@gmail.com lub info@saintcharbel.com

W związku z dużą ilością próśb, prosimy o cierpliwość. Na pewno wyślemy do Państwa tę cenną relikwię.

7

 

54 myśli nt. „Coczwartkowe Pogotowie Modlitewne Świętego Charbela – intencje na LISTOPAD

 1. PRZEZ WSTAWEINCTWO SW CHARBELA UPROS MI LASKE ZDROWIA NA MNIE I CORKI POMOZ NAM SYTUACJIAH ZYCIOWYH KTORYH NIEMOZEMY ROZWIAZAC ZAWSZE ZNAJDUJEMY PRZESZKODY PROSZE CIE POMOZ MI ODRZUCIC NIKOTYNE ULECZ MNIE Z HOROBY TOBIE ZAWIERZAM SIE

 2. Z całego serca proszę o dalsze wsparcie modlitewne w intencji Kochanej Danusi, którą postawił Pan na mojej drodze z wielkim pragnieniem Chrystusa. Módlmy się, by spełniło się Jej pragnienie serca i nauczyła się Różańca. OTO POCZĄTEK JEJ DROGI. Bogu dzięki! Dzieją się prawdziwe cuda w Jej życiu!!! Różaniec z instrukcją obsługi już wręczony 🙂 NIECH BĘDZIE BÓG UWIELBIONY W JEJ SERCU!!!

  Proszę również we wszystkich intencjach, które powierzył mi ks. Piotr Fedorowicz, a także w Jego intencji o powrót do zdrowia i wypełnienie Świętej Woli Bożej w tym pięknym Kapłanie Bożym…

  Błogosławionego, pięknego dnia Kochani Bracia i Siostry!

 3. Św. Charbelu módl się za nami. Przyjdź z pomocą. Proszę wstawiaj się nieustannie w mojej intencji, bądź moim skutecznym Orędownikiem u stóp Jezusa Miłosiernego.

 4. Św.Charbelu,już raz pomogłeś i na pewno nie czynisz niczego połowicznie,proszę znów za mamą, o uzdrowienie jej wątroby.

  • Święty Ojcze Charbelu proszę o Twoje wstawiennictwo za moim synem Kubusiem,o szczęśliwą diagnozę i uzdrowienie z choroby a także o silną wiarę dla niego i całej naszej rodziny
   Twoja nowa czcicielka.

 5. Proszę o uzdrowienie z raka złośliwego piersi za wstawiennictwem św. Charbela. Jestem matką 7rga dzieci i mam niewidomego męża. Św. Charbelu módl się za nami.

 6. Św. Charbelu za Twoim wstawiennictwem błagam o łaske zdrowia duszy I ciała mojej còrki Klaudii, aby w jej sercu I życiu zagościła miłość Boga. Prosze o uzdrowienie dla mnie z depresji, ochrone dla syna mojego. Dziekuje za łaske rodzicielstwa I dzieci.
  Św Charbelu, ulecz meźa mego z nałogów, wlej w jego serce miłość Boga I prosze o łaske wiary dla niego.

 7. Swiety Charbelu, błagam o Cud uzdrowienia dla nieuleczalnie chorego Franciszka Dz. Aby Bóg wysluchal naszych modlitw I uzdrowił kochanego chłopca. Dodaj sił rodzinie I wiary.

 8. Boże Ojcze, który troszczysz się o swoje dzieci, z wiarą i pokorą przychodzę do Ciebie prosić z ufnością Obroń nas! W sposób szczególny proszę w intencji tych którzy oddalili się od Ciebie, obroń ich przed ich pychą i samowystarczalnością, obroń przed egoizmem i chciwością. Obroń przed wszelkim złem. Wytrwale, z zaufaniem powierzam Ci nasze troski i potrzeby.
  Błagam o modlitwy w intencji nawrócenia ks. Tomasza, ks. Grzegorza, ks. Ireneusza, ks. Pawła oraz ks. Mirosława, którzy tak bardzo się zatracili!

  Jezu, Ty wszystko możesz…

 9. Świety Charbelu wyproś łaskę uzdrowienia dla naszego śmiertelnie chorego synka Jana Pawła. Święty Charbelu – módl się za nami.

 10. Miłosierny Boże za pośrednictwem św. Charbela proszę Cię o dar macierzyństwa. Czekam na tą wielką łaskę już od 10 lat.
  Błagam ściągnij ze mnie te kajdany niepłodności. Nie mam już sił ich dźwigać.
  Bóg zapłać za Twoją obecność w moim życiu, Kocham Cie całym sercem i nie wyobrażam sobie nawet jednej sekundy bez Ciebie w moim życiu.

 11. Szczęść Boże. Pokornie proszę o modlitwę za moją mamę o wszelkie łaski Ducha Świętego, o łaskę nawrócenia dla najbliższych, za pokój na świecie, o łaskę zdrowia dla przyjaciół, o wszelkie łaski dla tej Wspólnoty Modlitewnej i dla mnie, o łaskę godnej pracy zgodnie z wolą Pana Boga i ułożenie życia osobistego. Bóg zapłać

 12. Swięty Charbelu dziękuje Ci za Twoją pomoc i wstawiennictwo u Pana Boga za nami.Proszę pokornie o uproszenie łaski dla córki Małgosi o łaskę uzdrowienia z choroby psychicznej.O nawrócenie, wiarę,uzdrowienie,Dary Ducha Swietego dla mojej rodziny.O zgodę i milośc w rodzinie.
  Dziekuję.Ela.

 13. SW CHRBELU DZIEKUJE CI ZE ZMNIEJSZYLES BOL HOREGO GARDLA JESTEM CI BARDZO WDZIECZNA ZE WYSLUHALES MNIE PROSZE CI POMOZ MI WYZDROWIEC POLECAM CI MOJE DZIECKO KTORE HORUJE POMOZ WYJSC Z HOROB USZKA MIGDALOW .NAWROC MEZA PROSZE CIE DO BOGA WYZWOL GO OD PRZEKLENSTW PYHY ALKOHOLU POMOZ MI ZLE TRAKTUJE ZONE ZESLIJ MU DUCHA SW .UWOLNIJ OD PRZEKLENSTW GRZEHOW POKOLENIOWYH I ,POMOZ NAM W TRUDNYH STYTACJIAH BEZ WYJSCIA CIAGLE NIC MI NIEWYHODZI TRUDNOSCI STOJA CIAGLE NA DRODZE POMOZ NAM WIERZE ZE ZA TWOIM WSTAWIENCTWEM WSZYSTKO MOZE SIE ULOZYC .

Możliwość komentowania jest wyłączona.